alimenia

alimenia

Poza klockami lego, zajmuję się tworzeniem papeterii ślubnej i okolicznościowej. W swojej pracy szczególnie lubię robić zaproszenia ślubne, które możecie zobaczyć na Comfore.pl. Wszystkie zaproszenia prezentowane na stronie, to oryginalne i nieszablonowe propozycje dla najbardziej wymagających Klientów.
Codzienna praca daje mi bardzo dużo satysfakcji, co dodatkowo napędza mnie i motywuje do tworzenia nowych wzorów. Moje oryginalne zaproszenia ślubne powstają na bazie eleganckich papierów ozdobnych, które podkreślają unikatowych charakter uroczystości, z myślą o której są tworzone. Dzięki nieustannym próbom stworzenia zupełnie nieoczywistych zaproszeń ślubnych oraz szerokiej palecie papierów z których mogę korzystać w swojej pracy, niemal każdego dnia otrzymują wiadomości, w których za efekty moich starań jestem chwalona nie tylko przez Klientów, ale również i osoby, które zwyczajnie znalazły moje prace w internecie.
Jeżeli interesują Was moje zaproszenia ślubne i chcielibyście zamówić je spersonalizowane pod Waszym kątem, to koniecznie odezwijcie się do mnie! - z pewnością wspólnie wymyślimy coś interesującego i oryginalnego.

alimenia

Recent Comments

  • 1 month, 3 weeks ago alimenia (19)
    Amazing! Very detailed and nice looking!
  • 1 month, 3 weeks ago alimenia (19)
    I like projects like that! Lovelly!